O nas

OLA – josephineola – Łowczyni Trofeów – Szefu nad Szefami

utasove8_400x400

Szerzymy modę calakowania gier.

Cześć! Nazywam się Ola i witaj na moim blogu. Moja historia z grami zaczęła się bardzo wcześnie, bo już w 3. roku życia tata zaraził mnie pasją do gier. Zaczynało się od Commodore’a i SNESa, później przechodziło się na N64, PS1, PS2, Xbox 360, PSP, PS3 i tak teraz oto jestem szczęśliwą posiadaczką PS4. W 2009 roku zaczęłam zbierać trofea i postanowiłam tworzyć coś dla graczy. Dlatego też właśnie czytasz ten tekst. W skrócie – szefowa, tytułowa łowczyni trofeów.

Redaktorzy:

Paweł – Palo – Gracz do zadań specjalnych

_ymaqdf8

Za dnia programista, wieczorami pan doktor od laserów a w nocy gracz i łowca trofeów. Cały czas wierny mieszkaniec #VitaIsland, który zaprosił na wyspę nawet Olę. Z PlayStation związany od PS3, wcześniej długie lata PC z historią Atari i Commodore za młodu. Gra we wszystko, ze wskazaniem na przygodówki, platformówki i inne -ówki. Raczej stroni od -atyk i -anek.

Konrad – Konrado – Trzyma serwer w ryzach i skrobie poradniki

Konrado

Konrad dołączył do rodziny PlayStation wraz z polską premiera PS Vita, wcześniej wiele lat spędził na Xboxie 360, gdzie calakowanie gier sprawiało mu już wielką przyjemność. Trend ten przeniósł na konsole PlayStation, gdzie bardzo dużo gier splatynował na PS Vite. Z czasem zdobył PS3, ale było to dopiero kilka miesięcy przed premierą PS4, wiec najnowsze dzieło Sony jest teraz jego główną konsolą. Konrad nie rozstaje się z pisaniem, jego głównym zajęciem jest pisanie recenzji, testów oraz dostarczanie informacji na portalu konsolowe info, którego jest dumnym założycielem. W Wolnym czasie wyciska z gier 100% oraz pisze poradniki do trofeów. Twitter: @Konrado87

Patryk – Patricko – Poradnikowe guru

Patryk jako pierwszy zaraził Olę do pisania poradników. Prawdziwy hardcore gamer, jeden z najlepszych łowców platyn w Polsce. Pisze gościnnie poradniki na bloga, pełni funkcję moderatora na forum pssite od ładnych kilku lat.

#4theplayers

 • Marcin

  Fajna sprawa z tymi poradnikami…
  Do robienia calaków są idealne.
  Ja napewno skorzystam
  Trzymaj tak dalej 🙂

  • Dzięki za miłe słowo! Właśnie pracuję nad kilkoma nowymi poradnikami, więc stay tuned! 🙂

 • tajwan02_pl

  hejka, jak bys jakis poradnik potrzebowala w pdf to pisz śmiało, niech ich przybywa 🙂 pozdrawiam