KONKURS! Wygraj figurkę Funko POP!

Z okazji drugich urodzin mamy dla Was konkurs.

Rozstrzygnięcie konkursu:

 • #KonkursŁowcy: Lou Zack (Wierszyk)
 • #KonkursCzytelnicy: Kamil Derejko (Filmik)

Dziękujemy całej reszcie za wzięcie udziału w konkursie!

 

Jak pewnie wiecie, 1 kwietnia obchodziliśmy swoje drugie urodziny. Z tej okazji, razem ze sklepem specjalizującym się w sprzedaży w Polsce figurek kolekcjonerskich Funko przygotowaliśmy dla Was konkurs. A w zasadzie to dwa.

Mamy dwie figurki, więc w związku z tym postanowiliśmy podzielić konkurs na ten dla łowców trofeów i drugi, który niekoniecznie będzie z trofeami związany, bo przecież nie każdy musi lubić calakować gry.

 

ZADANIE DLA ŁOWCÓW

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie i odpowiednio je uzasadnić:

Jaka platyna sprawiła Ci najwięcej przyjemności?„.

Zgłoszenie może mieć formę tekstową, zdjęcia, komiksu, filmiku itd. Pracę można zgłaszać za pośrednictwem social mediów (post na Facebooku, Twitterze, Instagramie, Youtube), jak i w komentarzu pod tym konkursem. Łowca, który prześle najbardziej kreatywną pracę, otrzyma możliwość wybrania figurki Funko POP z God of War z oferty sklepu popvinyl.pl

WAŻNE! Każde zgłoszenie musi zawierać hasztag #KonkursŁowcy, po którym będziemy szukać Waszych prac/odpowiedzi na Facebooku, Twitterze, Instagramie i w sekcji komentarzy pod tym postem konkursowym.

 

ZADANIE DLA WSZYSTKICH CZYTELNIKÓW

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie i odpowiednio je uzasadnić:

Gdybyście mogli cofnąć się w czasie, w jaką grę chcielibyście zagrać jeszcze raz i doświadczyć na nowo związane z nią emocje?

Zgłoszenie może mieć formę tekstową, zdjęcia, komiksu, filmiku itd. Pracę można zgłaszać za pośrednictwem social mediów (post na Facebooku, Twitterze, Instagramie, Youtube), jak i w komentarzu pod tym konkursem. Czytelnik, który prześle najbardziej kreatywną pracę, otrzyma możliwość wybrania figurki Funko POP z Destiny z oferty sklepu popvinyl.pl

WAŻNE! Każde zgłoszenie musi zawierać hasztag #KonkursCzytelnicy, po którym będziemy szukać Waszych prac/odpowiedzi na Facebooku, Twitterze, Instagramie i w sekcji komentarzy pod tym postem konkursowym.

 

REGULAMIN:

 1. Konkurs skierowany jest do wszystkich czytelników.
 2. Przygotowane są dla Was dwa zadania konkursowe. Jedno dla łowców trofeów, drugie dla graczy niekoniecznie lubiących calakować gry.
  dla łowców – Wystarczy odpowiedzieć na pytanie i odpowiednio je uzasadnić: „Jaka platyna sprawdziła Ci najwięcej przyjemności?”. Zgłoszenie może mieć formę tekstową w komentarzu , formę zdjęcia, komiksu, filmiku itd. Pracę można zgłaszać za pośrednictwem social mediów (post na facebooku, twitterze, instagramie), jak i w komentarzu pod tym konkursem.
  WAŻNE! Każde zgłoszenie musi zawierać hasztag #KonkursŁowcy, po którym będziemy szukać Waszych prac/odpowiedzi.
  dla wszystkich czytelników – Wystarczy odpowiedzieć na pytanie i odpowiednio je uzasadnić: „Gdybyście mogli cofnąć się w czasie, w jaką grę chcielibyście zagrać jeszcze raz i doświadczyć na nowo związane z nią emocje?„. Zgłoszenie może mieć formę tekstową, zdjęcia, komiksu, filmiku itd. Pracę można zgłaszać za pośrednictwem social mediów (post na Facebooku, Twitterze, Instagramie), jak i w komentarzu pod tym konkursem.

  WAŻNE! Każde zgłoszenie musi zawierać hasztag #KonkursCzytelnicy, po którym będziemy szukać Waszych prac/odpowiedzi na Facebooku, Twitterze, Instagramie i w sekcji komentarzy pod tym postem konkursowym.

 3. Jeden uczestnik może wziąć udział w obu zadaniach.
 4. Konkurs rozpoczyna się 12.04.2018, a zakończy 29.04.2018 o godzinie 23:59.
 5. Zwycięży najlepsza, najbardziej kreatywna odpowiedź, wybrana przez zespół konsolowe.info.
 6. Nagrodą w konkursie jest figurka z dowolna serii Destiny (konkurs skierowany do wszystkich) / God of War (konkurs łowców trofeów), wybrana przez zwycięzcę z oferty sklepu (z dostępnych produktów).
 7. Zwycięzca zostanie powiadomiony przez odpowiedź na zgłoszenie konkursowe, w ciągu maksymalnie tygodnia od zakończeniu konkursu.
 8. Nagroda ufundowana przez sklep popvinyl.pl.